Testa Victus Oy

Postitusosoite/Mailing address:
Kaurakaski 4 a 2
02340 Espoo

testavictus@kolumbus.fi

phone:
fin/eng 0453181727
eng/ arabic (translator)

Y-tunnus 1051856-7

Uutiset

14.12.2020Tulityökurssit myös perinteisesti .Lue lisää »29.3.2020Työturvallisuuskoulutukset toistaiseksi verkkokursseinaLue lisää »17.3.2020TIETURVA 2 KURSSIT JatkuvatLue lisää »

 TYÖTURVALLISUUSKOULUTUKSET Espoo, Tampere, Lahti,     Lohja, Hyvinkää, TURKU, Kotka

TYÖTURVAKURSSIT TTK:n määräyksestä verkkokursseina:

UUSIMAA, VARSINAISSUOMI,  ( Korona leviämisalueet )

PÄIJATHÄME, PIRKANMAA KYMENLAAKSO,  KURSSIT LÄHIKURSSEINA.

Tilanne jatkunee samanlaisena toistaiseksi.

YRITYSTEN OMAT SISÄISET LÄHIKURSSI MAHDOLLISIA KYSY !

HUOM! Kaikille kursseille ilmoittaudutaan täältä.

Lataa itsellesi kurssiohjelma tästä (pdf 66kt). 

  • Kurssimateriaalit jaetan kurssilla
  • Kurssimateriaalit saataavilla myös kielillä viro, englanti ja Venäjä.
  • Kurssitentti suoritettavissa myös kielillä viro, englanti, venäjä, , somali,dari,arabia

Osa kursseista verkkokursseja. Myös yrityksille omat, kysy !

 Päivä  

Alkuperäinen

Aika               

 Nyt verkkokurssi/tai läsnäolokurssi             Kieli   
24.9

Espoo    yksityiskurssi

08:00-16:00 Espoonlahden uimahalli Espoonlahdenkuja 4 su
27.9 Kotka lähikoulutus 08:00-16:00 Datariina Heikinkatu 7 su Ilmoittaudu
28.9 Espoo lähi-tai verkkokoulutus 08:00-16:00 Espoonlahden uimahalli Espoonlahdenkuja 4 su Ilmoittaudu
29.9 Turku lähi-tai verkkokoulutus 08:00-16:00 Old Mill Ruukinkatu 4 su Ilmoittaudu
30.9 Tampere lähikoulutus 08:00-16:00 Dynamo Business Park Hatanpään valtatie 12 su Ilmoittaudu
3.10 Webinaari 09:00-17:00 Verkkokurssi arabia Ilmoittaudu
4.10 Kotka 08:00-16:00 Datariina Heikinkatu 7 su Ilmoittaudu
5.10 Lahti 08:00-16:00 Wanha Herra Laaksokatu 17 su Ilmoittaudu
7.10 Espoo 08:00-16:00 Espoonlahden uimahalli Espoonlahdenkuja 4 su Ilmoittaudu
8.10 Turku 08:00-16:00 Old Mill Ruukinkatu 4 su Ilmoittaudu
9.10 Tampere 08:00-16:00 Dynamo Business Park Hatanpään valtatie 12 su Ilmoittaudu
13.10 Espoo 08:00-16:00 Espoonlahden uimahalli Espoonlahdenkuja 4 su Ilmoittaudu
15.10 Lahti 08:00-16:00 Wanha Herra Laaksokatu 17 su Ilmoittaudu
18.10 Turku 08:00-16:00 Old Mill Ruukinkatu 4 su Ilmoittaudu
19.10 Kotka 08:00-16:00 Datariina Heikinkatu 7 su Ilmoittaudu
20.10 Lahti 08:00-16:00 Wanha Herra Laaksokatu 17 su Ilmoittaudu
21.10 Tampere 08:00-16:00 Dynamo Business Park Hatanpään valtatie 12 su Ilmoittaudu
22.10 Espoo 08:00-16:00 Espoonlahden uimahalli Espoonlahdenkuja 4 su Ilmoittaudu
26.10 Lahti 08:00-16:00 Wanha Herra Laaksokatu 17 su Ilmoittaudu
27.10 Turku 08:00-16:00 Old Mill Ruukinkatu 4 su Ilmoittaudu
28.10 Espoo 08:00-16:00 Espoonlahden uimahalli Espoonlahdenkuja 4 su Ilmoittaudu
30.10 Tampere 08:00-16:00 Dynamo Business Park Hatanpään valtatie 12 su Ilmoittaudu

T

Päivä Aika              Kurssi Paikka

L

Päivä Aika Kurssi Paikka

HUOM! Kaikille kursseille ilmoittaudutaan täältä.